- Prekė sandėlyje
-
−5%
BUFF MERINO LIGHTWEIGHT daugiafunkcis įtvaras suaugusiems SOLID BARK
BUFF MERINO LIGHTWEIGHT daugiafunkcis įtvaras suaugusiems SOLID BARK
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Best uses | Lifestyle |
| Product main colour | Brown |
| Neckwear type | Neck gaiter |
| Breathable | Yes |
| Gender | Unisex |
| Material | Wool |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Ultraviolet Protection Factor (UPF) | Yes |
| Media weight | 125 g/m² |
| Weight | 47 g |
| Width | 245 mm |
| Length | 700 mm |