„Bose S1 Pro/S1 Pro+ Slip Cover“ – dėklas „S1 Pro“ sistemai nešioti
„Bose S1 Pro/S1 Pro+ Slip Cover“ – dėklas „S1 Pro“ sistemai nešioti


„Bose S1 Pro/S1 Pro+ Slip Cover“ – dėklas „S1 Pro“ sistemai nešioti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Nylon |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Bose |
| Case type | Cover |
| Width | 325 mm |
| Weight | 150 g |
| Depth | 325 mm |