Bosch TCG3302 kontaktinės grotelės
Bosch TCG3302 kontaktinės grotelės











Bosch TCG3302 kontaktinės grotelės
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Garantinis laikotarpis | 1 metai |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Virimo zonų skaičius | 1 zona(-os) |
| Nelipni danga | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Geležis |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Produkto spalva | Aliuminis |
| Laido laikymas | Taip |
| Integruotas laikmatis | Ne |
| Kepimo paviršius (P x G) | 310 x 220 mm |
| Lašėjimo padėklas | Ne |
| Temperatūros indikatorius | Taip |
| Plokštės medžiaga | Keramika |
| Vertikalus saugojimas | Taip |
| Dangčio atidarymo kampas | 180° |
| Virimo paviršiaus medžiaga | Keramika |
| Nuimama(-os) plokštelė(-ės) | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Galia | 2000 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 133 mm |
| Svoris | 3,6 kg |
| Gylis | 325 mm |
| Plotis | 399 mm |
| Laido ilgis | 0,9 m |
| Įspėjimai | Nenaudokite lauke arba šalia vandens., Naudojimo metu nelieskite karštų paviršių. Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo. |