ASUS TUF GAMING GT502 Horizon ARGB Lighting Kit Black Midi Tower RGB Light Enhancement Kit
ASUS TUF GAMING GT502 Horizon ARGB Lighting Kit Black Midi Tower RGB Light Enhancement Kit









ASUS TUF GAMING GT502 Horizon ARGB Lighting Kit Black Midi Tower RGB Light Enhancement Kit
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Compatible products | GT502 Horizon Series |
| Product colour | Black |
| Compatible chassis type | Midi Tower |
| Type | RGB Light Enhancement Kit |
| Connector 1 | 3 pin ARGB |
| Mean time between failures (MTBF) | 20000 h |
| Light colour | Multicolour |
| Magnetic mount | Yes |
| Output current | 1.44 A |
| Input voltage | 5 V |
| Depth | 470 mm |
| Weight | 351 g |
| Width | 120 mm |