Activejet COMBO 6GN 10M maitinimo juosta su laidu
Activejet COMBO 6GN 10M maitinimo juosta su laidu



Activejet COMBO 6GN 10M maitinimo juosta su laidu
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product colour | Black |
| Cable length | 10 m |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Suitable location | Home office, Living room, Universal, Office |
| Swivel AC outlet | No |
| Power plug type | Type E |
| Placement supported | Indoor |
| AC outlet types | Type E (FR) |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Maximum current | 10 A |
| AC input voltage | 230 V |
| Power protection features | Under voltage, Over voltage, Input fuse |
| Weight | 943 g |
| Cable colour | Black |