Activejet COMBO 3GN 5M juoda maitinimo juosta su laidu
Activejet COMBO 3GN 5M juoda maitinimo juosta su laidu



Activejet COMBO 3GN 5M juoda maitinimo juosta su laidu
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Cable length | 5 m |
| Housing material | Plastic |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| AC outlet types | Type E |
| Case type | Safe, fire-resistant and nonconductive housing |
| Swivel AC outlet | No |
| Suitable location | Universal, Home office, Living room, Office |
| Safety shutter | Yes |
| Mounting options | Floor or wall-mounted |
| Power plug type | Type E |
| Placement supported | Indoor |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power protection features | Over power, Input fuse, Under power, Over voltage, Under voltage |
| Maximum current | 10 A |
| AC input voltage | 230 V |
| Weight | 575 g |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
| Cable colour | Black |