- Prekė sandėlyje
Activejet COMBO 12 lizdo maitinimo juostelė 3m juoda
Activejet COMBO 12 lizdo maitinimo juostelė 3m juoda




Activejet COMBO 12 lizdo maitinimo juostelė 3m juoda
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| On/off switch | Yes |
| AC outlet types | Type E |
| Placement supported | Indoor |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Cable length | 3 m |
| Swivel AC outlet | No |
| Power plug type | Type E |
| Indication light | No |
| Suitable location | Home office, Universal, Living room, Office |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power protection features | Over voltage, Input fuse, Under voltage |
| AC input voltage | 230 V |
| Maximum current | 10 A |
| Maximum input power | 2500 W |
| AC outlets quantity | 12 AC outlet(s) |
| Cable colour | Black |