- Prekė sandėlyje
SKALBYKLĖ F4X7511TBB LG
SKALBYKLĖ F4X7511TBB LG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Modelis | F4X7511TBB |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 56.5 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Svoris | 68 kg, 71 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 11 kg. Gręžimas, aps/min- 1400 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Skalbimo programos | Eco 40-60, TurboWash 39, Easy Care, Rinse & Spin, Silent Wash, Greitas skalbimas, Rankinis (švelnus) skalbimas, Medvilnė, Antklodės, Sportinė, Anti alergijos programa, Skalavimas ir gręžimas, Baby Care, Delikati programa, Intense Cold, Būgno valymas |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Ne |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 565 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |