- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ EW7F5692QE ELX
SKALBYKLĖ EW7F5692QE ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EW7F5692QE |
| Plotis | 59.7 cm, 640 mm. |
| Gylis | 63.6 cm |
| Aukštis | 84.7 cm, 900 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 86.5 kg, 88 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 9 kg. Gręžimas, aps/min- 1600 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Programų skaičius | 14 |
| Skalbimo programos | Itin greito skalbimo programa, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Sportinė, Gręžimas ir išpumpavimas, Delikati programa, Eco programa, Skalavimo programa, Džinsų programa, Higienos programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 72 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | "Woolmark Blue" sertifikatas. Greita skalbimo "QuickCare 59min." programa |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. Glotnus būgno "Care" raštas dar švelnesnis Jūsų audiniams. "Wi-Fi" - prietaisą galima valdyti išmaniuoju įrenginiu naudojant "My Electrolux" programėlę, kurioje rasite dar daugiau programų, tarp jų ir programą "Steam Refresh". Su ja galite rūbais pasirūpinti tarp skalbimų naudodami kvapus "Steam Fragrance", modelis: E6WMFR020. Garų programa atkuria drabužius garais, sumažina susiraukšlėjimą ir juos reikia mažiau lyginti. Drabužiai ilgiau išlaiko savo formą ir tekstūrą. "Time Manager" - leidžia trumpinti skalbimo laiką. "ProSense", "Eco valve" |
| Ilgis | 710 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |