- Prekė sandėlyje
Skalbimo mašina su centrifuga Ravanson XPB-700
Skalbimo mašina su centrifuga Ravanson XPB-700
Skalbimo mašina su centrifuga Ravanson XPB-700
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | White |
| Door hinge | Up |
| Loading type | Top-load |
| Direct drive technology | N |
| Built-in display | No |
| Control type | Rotary |
| Type | Freestanding |
| Power consumption (typical) | 280 W |
| Weight | 16 kg |
| Height | 730 mm |
| Width | 635 mm |
| Depth | 405 mm |
| Water consumption (maximum) | 37 l |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Rated capacity | 4 kg |
| Water consumption (minimum) | 27 l |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
| Spin only program | Y |