- Prekė sandėlyje
ELECTROLUX SKALBIMO MAŠINĖ EW6SN0506OP
ELECTROLUX SKALBIMO MAŠINĖ EW6SN0506OP
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Buttons, Rotary |
| Outlet hose length | 1.97 m |
| Viewing window | Yes |
| Door hinge | Left |
| Inlet hose length | 1.3 m |
| Cord length | 1.4 m |
| Door colour | White |
| Dispenser tray type | 3-way |
| Loading type | Front-load |
| Display type | LED |
| Built-in display | Yes |
| Drum volume | 42 L |
| Appliance placement | Freestanding |
| Product colour | White |
| Connected load | 2000 W |
| Energy efficiency class | D |
| AC input voltage | 230 V |
| Energy consumption per 100 cycles | 65 kWh |
| Water consumption per cycle | 42 L |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Current | 10 A |
| Depth | 378 mm |
| Width | 595 mm |
| Height | 843 mm |
| Washing programs | Quick, Synthetics, Wool, Cotton, Spin/drain, Delicate/silk, Jeans/denim |
| Noise emission class | B |
| Overflow protection | Yes |
| Noise level (spin) | 76 dB |
| Adjustable spin speed | Yes |
| Spin-drying class | C |
| Specific features | SensiCare system |
| Delayed start timer | Yes |
| Rated capacity | 6 kg |
| Rinse hold | Yes |
| Maximum spin speed | 1000 RPM |
| Adjustable temperature | Yes |
| Child lock | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |