Skalbimo mašina BOSCH WGG244Z0PL
Skalbimo mašina BOSCH WGG244Z0PL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Door hinge | Left |
| Control type | Rotary |
| Viewing window | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Product colour | White |
| Door colour | White |
| Display illumination | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LED |
| Loading type | Front-load |
| Current | 10 A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy consumption per 100 cycles | 49 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| Connected load | 2300 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 588 mm |
| Height | 845 mm |
| Width | 598 mm |
| Washing programs | Drum cleaning, Synthetics, Hand wash, Quick 30 min, Rinse, Delicate, Iron Assist, Hygiene+, Quick 15 min, Mix, Pre-wash, Wool, Cotton, Jeans, Sport |
| Water Plus | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Noise emission class | A |
| Noise level (spin) | 70 dB |
| Rated capacity | 9 kg |
| Delayed start timer | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Delay start (max) | 24 h |
| Child lock | Yes |
| Drum Clean | Yes |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1609185 |