Skalbimo mašina BOSCH WGB256A2PL
Skalbimo mašina BOSCH WGB256A2PL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Door opening | Side opening |
| Product colour | White |
| Door type | Tempered glass |
| Control type | Touch |
| Display type | LED |
| Appliance placement | Freestanding |
| Door colour | Transparent, White |
| Viewing window | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Built-in display | Yes |
| Door hinge | Left |
| Energy consumption per 100 cycles | 35kwh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 48 L |
| Energy efficiency class | A |
| Depth | 599 mm |
| Width | 598 mm |
| Weight | 73.5 kg |
| Height | 845 mm |
| Maximum spin speed | 1600 RPM |
| Adjustable temperature | Yes |
| Noise level (spin) | 72 dB |
| Rated capacity | 10 kg |
| Apps supported | Home Connect |
| Premature door opening lock | Y |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |
| Bosch washing technologies | ActiveWater™ Plus, SpeedPerfect, VarioDrum, AntiVibration Design, EcoSilence Drive™ |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1985923 |