- Prekė sandėlyje
Skalbimo mašina BOSCH WAN2405MPL 8kg 1200 aps./min.
Skalbimo mašina BOSCH WAN2405MPL 8kg 1200 aps./min.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Display type | LED |
| Loading type | Front-load |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | White |
| Cord length | 1.6 m |
| Drum volume | 65 L |
| Door hinge | Left |
| Appliance placement | Freestanding |
| Control type | Rotary, Touch |
| Frequency | 50 Hz |
| Current | 10 A |
| Energy efficiency class | A |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 47 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 46 kWh |
| Width | 598 mm |
| Depth | 590 mm |
| Weight | 67.7 kg |
| Depth with door open | 106.3 cm |
| Height | 845 mm |
| Overflow protection | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Rated capacity | 8 kg |
| Foam control system | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Delayed start timer | Yes |
| Noise level (spin) | 71 dB |
| Load balancing system | Yes |
| Delay start (max) | 24 h |
| Cycle time (max) | 213 min |
| Maximum spin speed | 1200 RPM |
| Noise emission class | A |
| Washing programs | Mix, 40°C, Daily 40°, 60°C, Cotton, Spin, 90°C, Rinse, Iron Assist, Quick 15 min, Delicate/silk, Pre-wash, Wool, Eco 40-60, Quick 30 min, Synthetics |
| Remaining time indication | Yes |
| Child lock | Yes |
| Warnings | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |