Skalbimo mašina „Bosch Serie 4 WAN2823APL“, 8 kg, 1400 aps./min., balta
Skalbimo mašina „Bosch Serie 4 WAN2823APL“, 8 kg, 1400 aps./min., balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in display | Yes |
| Product colour | White |
| Appliance placement | Freestanding |
| Door opening | Side opening |
| Loading type | Front-load |
| Drum volume | 65 L |
| Door colour | White |
| Control type | Rotary, Buttons |
| Door hinge | Left |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy consumption per 100 cycles | 46 kWh |
| Water consumption per cycle | 47 L |
| Weight | 66.8 kg |
| Depth | 590 mm |
| Height | 845 mm |
| Width | 598 mm |
| Number of washing programs | 15 |
| Washing programs | Synthetics, Steam, Iron Assist, Blouse/shirt, Sport, Rinse, Dark colours / Jeans, Centrifugation and pumping out, Hand/wool, Delicate, Cotton, Hygiene, Mix, Quick 15 min, Quick 30 min |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Rated capacity | 8 kg |
| Delay start (max) | 24 h |
| Noise level (spin) | 72 dB |
| Anti-Crease function | Yes |
| Cycle time (max) | 213 min |
| Delayed start timer | Yes |
| Noise emission class | A |
| Spin-drying class | B |
| Adjustable temperature | Yes |
| Child lock | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |