SKALBIMO MAŠINA AMICA AGA3T712ANI
SKALBIMO MAŠINA AMICA AGA3T712ANI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Built-in display | No |
| Control type | Buttons, Knob |
| Inlet hose length | 1 m |
| Door hinge | Up |
| Outlet hose length | 1.5 m |
| Door colour | White |
| Product colour | White |
| Type | Freestanding |
| Loading type | Top-load |
| Water consumption washing per cycle | 45 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 44 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency class | A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2000 W |
| Depth | 610 mm |
| Height | 875 mm |
| Width | 400 mm |
| Weight | 56 kg |
| Cycle time (max) | 208 min |
| Rated capacity | 7 kg |
| Self-cleaning | Yes |
| Timer | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Adjustable temperature | Yes |
| Adjustable spin speed | Yes |
| Noise emission class | C |
| Noise level (spin) | 78 dB |
| Maximum spin speed | 1200 RPM |
| Overflow protection | Yes |
| On/off button | Yes |
| Buzzer | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Child lock | Yes |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
| Washing programs | Eco 40-60°C, Pre-wash, Delicate, Cottons 40-60°C, Rinse & spin, 20°C, Express 15', Cottons 30°, Cotton, Spin, Mix, Quick, Jeans, Rinse, 90°C |
| Pre-wash program | Y |
| Number of washing programs | 15 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1815246 |