Ravanson XPBS-6/1200WD automatinė skalbimo mašina
Ravanson XPBS-6/1200WD automatinė skalbimo mašina
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Rotary |
| Viewing window | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Product colour | White |
| Built-in display | LED |
| Type | Washer |
| Energy efficiency class | A |
| Energy consumption per 100 cycles (washing) | 42 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth | 410 mm |
| Height | 850 mm |
| Width | 600 mm |
| Weight | 50 kg |
| Washing programs | Cotton, Spin, Mix, Synthetics, Eco 40-60°C, Delicate, Rinse & spin, Quick 30 min, Quick 15 min, Steam |
| Rated capacity | 6 kg |
| Spin-drying class | B |
| Maximum spin speed | 1200 RPM |
| Noise level (spin) | 72 dB |
| Adjustable temperature | Yes |
| Noise emission class | A |
| Water consumption washing per cycle | 36 L |
| Start delay | Y |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |