- Prekė sandėlyje
MPM-5112-PT-44 Automatinė skalbimo mašina, balta
MPM-5112-PT-44 Automatinė skalbimo mašina, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Buttons, Knob |
| Loading type | Front-load |
| Appliance placement | Freestanding |
| Product colour | Black, White |
| Built-in display | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Width | 600 mm |
| Depth | 630 mm |
| Height | 850 mm |
| Washing programs | Centrifugation and pumping out, Intensive, Cotton with pre-wash, Mix, Bedding, Cottons 20°C, Eco 40-60°C, Rinse, Cotton, Wool, Quick 15 min, Down, Synthetics, Anti-allergic |
| Spin speed | 1200 RPM |
| Delayed start timer | Yes |
| Rated capacity | 10 kg |
| Energy efficiency class | A |
| Child lock | Yes |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |