- Prekė sandėlyje
GORENJE W3NGPI62SBS/PL skalbimo mašina
GORENJE W3NGPI62SBS/PL skalbimo mašina
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Viewing window | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Engine type | Inverter Motor |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Door hinge | Left |
| Door colour | Black |
| Control type | Buttons, Knob |
| Energy consumption per 100 cycles | 48 kWh |
| Rated power | 1700 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency class | B |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height | 845 mm |
| Depth | 435 mm |
| Weight | 57 kg |
| Width | 595 mm |
| Washing programs | Quick, Eco 40-60, Anti-allergic, Rinse & spin, Pillow, Synthetics, Cotton, Spin, PerfectBlack, Wool, Baby, Self-cleaning programme, Sport, Eco 20°C, Mix |
| Spin-drying class | C |
| Cycle time (max) | 198 min |
| Steam function | Yes, Yes |
| Noise emission class | B |
| Noise level (spin) | 74 dB |
| Noise level (wash) | 56 dB |
| Maximum spin speed | 1200 RPM |
| Drum volume | 43 L |
| Number of washing programs | 15 |
| Rated capacity | 6 kg |
| Water consumption per cycle | 38 L |
| Start delay | Y |
| Overflow protection | Yes |
| Pre-wash | Y |
| Child lock | Yes |
| On/off button | Yes |
| Warnings | Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |