- Prekė sandėlyje
Camry Premium CR 8052 skalbimo mašina 3 kg Pilka, Balta
Camry Premium CR 8052 skalbimo mašina 3 kg Pilka, Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in display | No |
| Loading type | Top-load |
| Drum material | Plastic |
| Door hinge | Up |
| Appliance placement | Freestanding |
| Door colour | Grey |
| Product colour | Grey |
| Control type | Rotary |
| Power consumption (typical) | 190 W |
| Width | 540 mm |
| Height | 570 mm |
| Depth | 350 mm |
| Washing programs | Spin |
| Wi-Fi controlled | No |
| Rated capacity | 3 kg |
| Warnings | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock. |