- Prekė sandėlyje
Adler AD 8055 skalbimo mašina Įkraunama iš viršaus 3 kg kreminė, balta
Adler AD 8055 skalbimo mašina Įkraunama iš viršaus 3 kg kreminė, balta











Adler AD 8055 skalbimo mašina Įkraunama iš viršaus 3 kg kreminė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Rotary |
| Product colour | Cream |
| Loading type | Top-load |
| Inverter technology | No |
| Built-in display | No |
| Appliance placement | Portable (placement) |
| Door hinge | Up |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 150 W |
| Weight | 5.7 kg |
| Depth | 370 mm |
| Width | 360 mm |
| Height | 530 mm |
| Delayed start timer | No |
| Washing programs | Timed, Spin/drain |
| Rated capacity | 3 kg |
| Timer | Yes |
| Child lock | No |