Sieninis laikiklis KIVI Basic-44F Fixed, VESA 400x400, 32\'-70\' Max45kg
Sieninis laikiklis KIVI Basic-44F Fixed, VESA 400x400, 32\'-70\' Max45kg



Sieninis laikiklis KIVI Basic-44F Fixed, VESA 400x400, 32\'-70\' Max45kg
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Tvirtinimo detalių tipas | Sieninis tvirtinimo rinkinys |
| Tėvų produktai | LCD/LED televizorius 32–70 colių |
| Plokščio ekrano tvirtinimo sąsaja | iki 400x400 mm |
| Maksimalus ekrano svoris | 45 kg |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 450 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 175 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 28 mm |
| Svoris | 1,11 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,9 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 5999862053222 |