Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Summary | ONKRON G90. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 10 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 86.4 cm (34"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Tilt angle range: -90 - 45°. Product colour: Black |
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/onkron-vesa-monitor-mount-table-monitor-arm-1-monitor-swivel-for-13-34-inch-screens-2-10-kg-min-vesa-75x75-max-vesa-100x100-table-mount-g90-b-black?_pos=1&_psq=G90&_ss=e&_v=1.0 |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.44 |
| Unit Box Width | 0.2 |
| Maximum screen size | 34 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 10 kg |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Swivel angle | 360 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -90 - 45 ° |
| Housing material | Aluminium/Plastic/Stainless steel/Steel |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Product colour | Black |
| Depth | 550 mm |
| Height | 480 mm |
| Width | 117 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2600 g |
| Package width | 445 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Clamp included | Yes |
| Manual | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Model | G90 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.01291 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.88 kg |