Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | ONKRON G110-BG. Tvirtinimas: spaustukas/įvorė, maksimali apkrova: 15 kg, minimalus ekrano dydis: 38,1 cm (15"), maksimalus ekrano dydis: 106,7 cm (42"), minimalus VESA tvirtinimo dydis: 75 x 75 mm, maksimalus VESA tvirtinimo dydis: 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: juoda, pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://onkron-uk.co.uk/products |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,125 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,445 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,285 |
| Maksimalus ekrano dydis | 42 colių |
| Maksimalus VESA tvirtinimas | 100 x 100 mm |
| Maksimali svorio talpa | 15 kg |
| Maksimali svorio talpa (vienam ekranui) | 15 kg |
| Minimalus ekrano dydis | 15 colių |
| Minimalus VESA laikiklis | 75 x 75 mm |
| Montavimas | Spaustukas/Žiedas |
| Montavimo tipas | Rašomasis stalas |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda/Pilka |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | G110-BW |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 2 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01894 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,25 kg |