Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Summary | ONKRON G100-W. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 9 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Tilt angle range: -90 - 45°. Product colour: White |
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/onkron-monitor-desk-mount-for-13-to-32-inch-led-lcd-flat-monitors-up-to-9-kg-g100-white?_pos=1&_psq=G100-W&_ss=e&_v=1.0 |
| Unit Box Height | 0.125 |
| Unit Box Length | 0.46 |
| Unit Box Width | 0.335 |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 9 kg |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 170 - 505 mm |
| Rotating | Yes |
| Swivel angle | 360 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -90 - 45 ° |
| Housing material | Aluminium/Plastic/Steel |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Product colour | White |
| Depth | 115 mm |
| Height | 534 mm |
| Width | 615 mm |
| Package depth | 340 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package weight | 3900 g |
| Package width | 460 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | G100 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.02234 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4 kg |