LOGITECH POP Keys Bluetooth Mechanical Keyboard - BLAST YELLOW - RUS
LOGITECH POP Keys Bluetooth Mechanical Keyboard - BLAST YELLOW - RUS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth 5.1 |
| Key/Button Functions | Media Mute Power Off Screenshot Voice-To-Text |
| Keys Type | Mechanical |
| Keyboard Features | Multimedia Function Easy-Switch Bluetooth Button Multi-Device Support Emoji Keys Connect up to 3 Devices |
| Platform Compability | Mac Windows |
| Requires Operating System | Chrome OS Apple iOS 11 or Later Apple Mac OS 10.15 or Later Apple iPadOS 13.4 or Later Microsoft Windows 10 or Later Android 8.0 or Later |
| Requires Peripheral Devices | Internet Connection for Optional Software Download |
| Supports Battery Type Classification | AAA |
| Battery Included Quantity | 2 |
| Battery Required Quantity | 2 |
| Battery Average Run Time | up to 3 year |
| Localization | Russian International English |
| External Color | Blast |
| Included Accessories | USB Receiver 2 AAA Batteries Documentation Keys Set |
| Built-in Devices | LED Indicator |
| Compliant Devices | PC |
| Width | 138.47 mm |
| Height | 321.2 mm |
| Depth | 35.4 mm |
| Nominal Weight | 0.779 kg |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 338.5 mm |
| Pack Width (mm) | 54.5 mm |
| Pack Height (mm) | 155.5 mm |
| Weight | 1.03 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1.03 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5099206101135 |