-
−4%
„Logitech MK370 Combo“ verslui
„Logitech MK370 Combo“ verslui
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Vidutinis laikas iki gedimo (MTTF) | 150 000 val. |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tipas | AAA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 1000 mAh |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -5–45 °C |
| Pelės svoris | 75,2 g |
| Klaviatūros svoris | 498 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 60 x 39 x 99 mm |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 441 x 18 x 149 mm |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 11.0 Big Sur“, „Mac OS X 10.15.3 Catalina“, „Mac OS X 12.0 Monterey“, „Mac OS X 13.0 Ventura“ |
| Pakuotės turinys | Klaviatūra su 2 AAA baterijomis, pelė su 1 AA baterija, „Logi Bolt“ USB imtuvas (USB A tipo), naudotojo dokumentacija. |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 5 |
| Baterijų skaičius (pelė) | 1 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Pelės baterijų technologija | Šarminis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkti | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Atsisiunčiama programinė įranga | Logi parinktys+ |
| Klaviatūros klavišų profilis | Garsus |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 5 milijonai simbolių |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 112 |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Membrana |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 6,03 kg |
| Įspėjimai | Laikykitės vietinių elektroninės įrangos utilizavimo taisyklių. Neardykite klaviatūros – kyla elektros smūgio pavojus. Laikyti atokiau nuo vandens ir kitų skysčių. |
| Perdirbtas plastikas iš vartotojų | 85% |
| Tvarumo sertifikatai | Miškų valdymo taryba (FSC) |