- Prekė sandelyje
LOGITECH MK370 Bluetooth Combo - GRAFITO - ŠIAURĖS KIŠENĖS - B2B
LOGITECH MK370 Bluetooth Combo - GRAFITO - ŠIAURĖS KIŠENĖS - B2B
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Belaidė technologija | RF |
| Sąsaja | USB |
| Klaviatūros funkcijos | Apsipylimui atsparus dizainas Multimedijos funkcija Pilnas dydis Reguliuojamos pakreipimo kojelės |
| Žymėjimo įrenginio tipas | Pelė |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Pelės funkcijos | Kairiarankiams ir dešiniarankiams |
| Reikalinga operacinė sistema | „Chrome“ OS „Microsoft Windows 10“ arba naujesnė versija |
| Reikalingi periferiniai įrenginiai | USB prievadas |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | AA/AAA |
| Lokalizavimas | Šiaurės šalių |
| Išorinė spalva | Grafitas |
| Pridedami priedai | USB imtuvas 2 AAA baterijos 1 AA baterija Vartotojo vadovas |
| Suderinami įrenginiai | Kompiuteris |
| Plotis | 441 mm |
| Ūgis | 18 mm |
| Gylis | 149 mm |
| Nominalus svoris | 0,498 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 523 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 154 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 45 mm |
| Svoris | 0,74 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,5 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |