-
−9%
„Logitech MK295 Silent Wireless Combo“.
„Logitech MK295 Silent Wireless Combo“.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Riešo atrama | Ne |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), Guma |
| LED indikatoriai | Taip |
| Klaviatūros baterijos tipas | AA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijos tarnavimo laikas | 18 mėnesių |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 0–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–50 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Klaviatūros svoris | 498 g |
| Pelės svoris | 75,2 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 60 x 39 x 99 mm |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 441 x 149 x 18 mm |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Ko jums reikia: - „Windows 10“ arba naujesnė versija, „Windows 8“, „Windows 7“ - „Chrome“ OS - Reikalingas laisvas USB prievadas |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo svoris | 1,8 g |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Pelės sekimo greitis | 160 ips |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Baterijų skaičius (pelė) | 1 |
| Pagreitis (maks.) | 30 g |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Pėdų patvarumas | 250 km |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkti | Taip |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 3,2 mm |
| Tylūs klavišai | Taip |
| Įjungimo taškas | 2,4 mm |
| Paleidimo jėga | 57 g |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 7 milijonai simbolių |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 6,03 kg |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Įspėjimai | Saugoti nuo drėgmės,. Neardykite prietaiso., Seną prietaisą nuneškite į specialų elektroninių atliekų surinkimo punktą. |