-
−8%
Logitech MK235 klaviatūra Pelė su USB QWERTY US International Gray
Logitech MK235 klaviatūra Pelė su USB QWERTY US International Gray
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Spalvų grupė | Juoda |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Riešo atrama | Ne |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Viso dydžio klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 6 |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Baterijos tarnavimo laikas | 36 mėnesiai |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Klaviatūros svoris | 475 g |
| Pelės svoris | 70,5 g |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 137,5 x 435,5 x 20,5 mm |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 61,5 x 97,7 x 35,2 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Slinkti | Taip |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Baterijų skaičius (pelė) | 1 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Pelės baterijos veikimo laikas | 12 mėnesių |
| Sertifikavimas | CE FCC CB |
| Triukšmo lygis | 55 dB |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Saugumo algoritmai | 128 bitų AES |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 5 milijonai simbolių |
| Kampo reguliavimas (maks.) | 8° |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Tikslas | Kompiuteris / serveris |
| Karštųjų klavišų skaičius | 12 |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 100 |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pradžia |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 2,6 mm |
| USB šakotuvas | Ne |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 6,14 kg |