Lenovo 300 klaviatūra su pele, universali USB QWERTY, JAV anglų, juoda
Lenovo 300 klaviatūra su pele, universali USB QWERTY, JAV anglų, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Cable length | 1.8 m |
| Product colour | Black |
| Island-style keyboard | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Power source type | USB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 63 x 111 x 34 mm |
| Mouse weight | 120 g |
| Keyboard weight | 580 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 424 x 146 x 20 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Movement detection technology | Optical |
| Form factor | Ambidextrous |
| Scroll | Yes |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Mouse included | Yes |
| Certification | BSMI, CE, cULus, EAC, FCC, ICES, KCC, RCM, RoHS, TUV Mark, VCCI, WEEE |
| Windows keys | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Recommended usage | Universal |
| Device interface | USB |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard language | US English |