- Prekė sandėlyje
-
−6%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Keychron B36“ belaidis derinys su BM25 pele
Išlaisvinkite sklandų valdymą ir tikslumą su belaidžiu „Keychron B36“ klaviatūros ir belaidžio pelės „BM25“ deriniu. Šis derinys, skirtas tiek kūrėjams, tiek profesionalams, užtikrina sklandžius klavišų paspaudimus ir didelį tikslumą.
Nuo novatoriško B36 žirklinio mechanizmo iki visiškai tylaus BM25 dizaino – patirkite tylų veikimą kaip šnabždesys ir naują belaidžio veikimo standartą, kuris neatsilieka nuo jūsų darbo eigos.
Trigubi ryšio režimai
Mėgaukitės didžiausiu našumu skriedami su pažangiausiu 2,4 GHz belaidžiu ryšiu ir sparčiu 1000 Hz apklausos dažniu tiek klaviatūrai, tiek pelei – itin mažu delsos laiku ir greitu reagavimu – visa tai per vieningą 2 viename imtuvą, kad būtų lengva susieti.
Kad būtų galima sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu, B36 palaiko „Bluetooth 5.2“ ir lengvai perjungti kompiuterį, planšetinį kompiuterį ir telefoną – iki trijų įrenginių. BM25 pelė taip pat turi stabilų „Bluetooth 5.2“, kad būtų galima lanksčiau konfigūruoti belaidę sistemą.
Visiškai tylus dizainas
B36 klaviatūra turi iš anksto suteptus klavišus, užtikrinančius sklandžius, mažos trinties klavišų paspaudimus ir vienodą kiekvieno klavišo pojūtį. BM25 klaviatūra su visiškai tyliais mikrojungikliais užtikrina itin tylius paspaudimus – puikiai tinka bendroms erdvėms ir darbui biure.
Greitas pakartotinis prisijungimas
B36 klaviatūroje perjunkite viršutiniame dešiniajame kampe esantį perjungimo jungiklį, kad bet kuriuo metu greitai vėl įjungtumėte „Bluetooth“ arba 2.4G susiejimo režimą. „Bluetooth“ režimu 3 sekundes palaikykite paspaudę Fn +1/ 2/ 3, kad perjungtumėte į skirtingus kanalus.
Naudodami apačioje esantį susiejimo mygtuką, galite bet kada greitai vėl įjungti BM25 pelės „Bluetooth“ arba 2.4G susiejimo režimą. „Bluetooth“ režimu tiesiog palaikykite jį 3 sekundes, kad susietumėte su nauju įrenginiu.
Daugiau „Keychron“ paleidimo priemonės pritaikymo galimybių
Atraskite neribotas pritaikymo galimybes su „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėle, kuri leidžia lengvai perprogramuoti klavišus, naudoti makrokomandas, sparčiuosius klavišus ir dar daugiau. Arba atlikite profesionalius pelės apklausų dažnio (DPI) nustatymus. Ji siūlo 5 integruotus atminties profilius, kad galėtumėte pasiekti skirtingas programas ar kompiuterius.
Prieiga bet kada ir bet kur
„Keychron Launcher“ yra tinklalapio konfigūratorius, kurį galite naudoti biure, mokykloje, laboratorijoje ar vyriausybės įstaigoje – bet kur, kur yra prieiga prie interneto. Konfigūruokite savo derinį internetu bet kuriuo metu, nereikia atsisiųsti ar įdiegti failų. Jokių rūpesčių, jokių problemų.
Suderinamas su visomis platformomis
Kaip žiniatinklio įrankis, „Keychron Launcher“ palaiko visas operacines sistemas. Suasmeninkite ir programuokite savo derinį „Windows“, „macOS“, „Linux“ ir kitose sistemose. Mėgaukitės precedento neturinčiu lankstumu ir suderinamumu su „Chrome“, „Edge“ ir „Opera“ naršyklėmis.
Visada aktualu
„Keychron Launcher“ yra nuolat atnaujinamas, todėl visada galite naudotis naujausia versija. Nereikia atsisiųsti atnaujinimų ar laukti įdiegimo.
B36 belaidė klaviatūra
„B36“ yra belaidė klaviatūra su 100 % viso dydžio išdėstymu, sukurta siekiant universalumo ir patogumo. Tylus rašymas ir žirklinis mechanizmas užtikrina sklandų ir tylų naudojimą.
Žirklinis mechanizmas
Žirklinis jungiklis B36 pasižymi inovatyvesniu dizainu nei tradicinis žirklinis mechanizmas. Jis yra 59 % aukštesnis nei standartiniai, todėl klavišų paspaudimas yra tikslesnis, stabilesnis ir dar tylesnis.
Prijunk ir naudok imtuvą
Geresniam 2,4 GHz belaidžio ryšio naudojimui B36 komplektuojamas su A tipo imtuvu. Mėgaukitės greitu prijungimu ir naudojimu. Arba įdėkite juos į klaviatūros magnetinį laikiklį viršutiniame kairiajame kampe.
Tinka visiems įrenginiams
„B36“ turi sistemos perjungiklį, skirtą perjungti „Windows“ ir „macOS“ sistemas. Taip pat galite konfigūruoti skirtingus abiejų įrenginių klaviatūros išdėstymus. Mūsų žiniatinklio programa „Keychron Launcher“ suderinama su „macOS“, „Windows“ ir „Linux“.
Patogūs spartieji klavišai
B36 sukurtas su patogia naudoti sparčiųjų klavišų funkcija, leidžiančia lengvai perjungti multimedijos valdiklius (pvz., garsumą, atkūrimą / pristabdymą ir ryškumą) ir standartinius funkcijų klavišus (F1–F12). Tris sekundes paspausdami Fn + X + L, galite sklandžiai perjungti šiuos du režimus.
Galingos baterijos
Maitinamas galingos 800 mAh baterijos, B36 pasižymi įspūdingu ištverme – belaidžiu režimu jis gali nepertraukiamai veikti iki 320 valandų.
Įrengtas didele 600 mAh baterija, BM25 siūlo įspūdingą nepertraukiamo veikimo laiką visose versijose: iki 98 valandų „Bluetooth“ režimu.
BM25 belaidė pelė
„Keychron BM25“ turi visas geriausias savybes lengvame, vos 79 g sveriančiame korpuse, palaikančiame belaidį 2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšį. Jis idealiai tinka bet kokiai situacijai – tiek darbe, tiek kelyje.
| Santrauka | „Keychron B36 + BM25“. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidė + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Žirklinis klavišų jungiklis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 108, Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-b36-keyboard-and-bm25-mouse-wireless-combo?srsltid=AfmBOop4S676KrDopOJv59Qo3jS2K0g8GktMDHqCL5UoS-30jnnqxPhF |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,14 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,46 |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Žirklinis rakto jungiklis |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 108 |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/125 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas laidas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 800 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 320 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Pelės baterijos talpa | 600 mAh |
| Pelės baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Pelės sekimo greitis | 30 ips |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 130,95 x 436,95 x 17,94 mm |
| Klaviatūros svoris | 650 g |
| Pelės svoris | 79 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Modelis | KCBD2 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005499 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,09 kg |