- Prekė sandėlyje
Klaviatūros ir pelės komplektas Trust GXT 838 Azor, juoda
Klaviatūros ir pelės komplektas Trust GXT 838 Azor, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT 838 Azor |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 1 cm, 448 mm. |
| Plotis | 1 cm, 201 mm. |
| Aukštis | 1 cm, 48 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Pelė komplekte | Taip (laidinė, optinė) |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Anti-Ghosting technologija. Windows klavišų išjungimo funkcija |
| Svoris | 0.993 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |