-
−11%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
(1) Neįskaitant laidų ir spausdintinių laidų (PWA) plastikų. (2) Išbandyta ribotomis sąlygomis (daugiausia 60 ml skysčio išsiliejimo). Nemerkite klaviatūros į skystį. (3) Remiantis nepriklausomais pardavimų duomenimis pagrindinėse rinkose (2019 m. liepos mėn. – 2020 m. liepos mėn.), tik mažmeninės prekybos kanaluose: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TR, JK, US.
| Santrauka | „Logitech Desktop MK120“. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Laido ilgis: 1,5 m. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,25 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 10 milijonų simbolių |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Tikslas | Kompiuteris / serveris |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| USB šakotuvas | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Riešo atrama | Ne |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Pelės kabelio ilgis | 1,8 m |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Ne |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Ko jums reikia: „Windows 7“, „8“, „10“ arba naujesnė versija Du galimi USB prievadai |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Klaviatūros svoris | 550 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 62 x 38 x 113 mm |
| Pelės svoris | 90 g |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Pakuotės gylis | 525 mm |
| Pakuotės aukštis | 49 mm |
| Pakuotės svoris | 860 g |
| Pakuotės plotis | 163 mm |
| Suderinamos operacinės sistemos | - „Windows XP“, „Windows Vista“, „Windows 7“ - „Linux“ branduolys 2.6+ |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 10600 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 280 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 456 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 392 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00479 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,915 kg |