Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Keychron V4
„V4“ yra visiškai pritaikoma mechaninė klaviatūra, tinkanti įvairiems atvejams. Tai pradinio lygio pritaikyta klaviatūra su mini 60 % išdėstymu, QMK palaikymu, akustiniu silikoniniu padėklu ir dvigubo spaudimo PBT klavišų dangteliais, užtikrinančiais puikų spausdinimo pojūtį ir begalines galimybes.
Visapusiškai pritaikoma klaviatūra
Norėdami sukurti visiškai pritaikomą klaviatūrą, kiekvieną komponentą suprojektavome taip, kad jį būtų lengva surinkti, jog galėtumėte bet kurią ar kiekvieną dalį pritaikyti ir reguliuoti taip, kaip norite.
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Galingas itin mažai energijos naudojantis ARM architektūros mikrokontroleris su 128K „Flash“ atmintimi suteiks kūrėjams daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 1000 Hz iš karto, todėl delsa beveik nepastebima net varžybiniuose žaidimuose.
OSA profilio dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Šie dvigubo liejimo PBT klavišų dangteliai yra panašaus aukščio kaip ir OEM profilis, o jų forma primena SA. Mes juos pavadinome OSA (OEM sferiniais kampuotais) klavišų dangteliais. PBT klavišų dangteliai pasižymi puikiu atsparumu alyvai, pagerina teksto pojūtį ir apsaugo užrašus nuo išblukimo.
Perjungti maketus tarp „macOS“ ir „Windows“
Sukurtas atsižvelgiant į „Mac“ naudotojų patirtį, tačiau išlaikant suderinamumą su „Windows“ įrenginiais, „Keychron V4“ turi sistemos perjungiklį ir papildomą pritaikytų klavišų rinkinį, skirtą „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. Dabar klaviatūroje galite išsaugoti du skirtingus išdėstymus, po vieną kiekvienai sistemai.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami žiniatinklio programėlę „Keychron Launcher“.
Karštojo keitimo galimybė
Karšto keitimo lizdai sumontuoti ant spausdintinės plokštės, todėl jungiklius galite įdiegti arba keisti nelituodami. Spausdinta plokštė palaiko tiek 3, tiek 5 kontaktų MX mechaninius jungiklius.
Į pietus nukreipti RGB LED žibintai
Į pietus nukreiptas RGB LED apšvietimas geriau apšviečia klaviatūros foninį apšvietimą iš spausdinimo operatoriaus kampo, naudojant sumontuotus aukščiausios kokybės neperšviečiančius PBT klavišų dangtelius. Į pietus nukreiptas RGB taip pat netrukdo, kai vartotojai klaviatūroje sumontuoja originalius originalius arba alternatyvius „Cherry“ profilio klavišų dangtelius.
Iš anksto suteptas „Keychron K Pro“ jungiklis
Optimizavus jungiklio formą, „K Pro“ jungiklis svyruoja mažiau nei standartinis mechaninis jungiklis ir kiekvieną kartą paspaudus jaučiasi sklandžiau. Be to, visi „K Pro“ jungikliai (išskyrus spragsinčius) yra gamykloje iš anksto sutepti, todėl neabejotinai užtikrins sklandų rašymą pirštų galiukais.
Visi nauji įsukami PCB stabilizatoriai
Įsukamas dizainas padidina stabilumą ir palengvina pakeitimus bei atnaujinimus. Dėl tikslaus meistriškumo stabilizatoriai yra stabilesni ir mažiau dreba. Didelių klavišų (tarpo klavišo, „Shift“, „Enter“, „Backspace“) spausdinimas dabar stabilesnis ir sklandesnis. „Keychron V4“ taip pat palaiko trečiųjų šalių įsukamus PCB stabilizatorius.
Ieškote ISO išdėstymo?
„V4 ISO“ kolekcijoje yra pilnai surinktos klaviatūros su ?????????JK, ????????vokiečių, ?????????????????????????????????????????????Šiaurės Europos, ????????Šveicarijos, ????????Prancūzijos ir ???????? ispanų išdėstymais.
| Santrauka | „Keychron V4“. Klaviatūros formos koeficientas: 60 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-v4-qmk-custom-mechanical-keyboard?_pos=1_psq=V4-B3_ss=e_v=1.0variant=40151983652953 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,375 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Paleidimo jėga | 50 g |
| Kampo reguliavimas (maks.) | 11° |
| Kampo reguliavimas (min.) | 3,5 ° |
| Integruota atmintis | Taip |
| Integruotos atminties talpa | 128 KB |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 4 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | 60% |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | Keychron K Pro Brown |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Mikrovaldiklio blokas | ARM Cortex M4 |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Salos stiliaus klaviatūra | Ne |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Riešo atrama | Ne |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 303,85 x 117,09 x 25,75 mm |
| Klaviatūros svoris | 730 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtraukti adapteriai | USB |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003647 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,2 kg |