Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Keychron V3 Max“
„V3 Max“ yra QMK pritaikyta mechaninė klaviatūra su 2,4 GHz belaidžiu ryšiu ir „Bluetooth 5.1“ ryšiu. Ji pasižymi klasikiniu TKL išdėstymu ir siūlo tarpinės tvirtinimo dizainą, garsą sugeriančias putas, dvigubo smūgio PBT klavišų dangtelius ir dar daugiau. „V3 Max“ sukurta suasmenintai patirčiai ir didesniam spausdinimo patogumui.
| Santrauka | „Keychron V3 Max.“ Klaviatūros formos koeficientas: Be klavišų (80–87 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnio belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda, Pilka. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-v3-max-qmk-via-wireless-custom-mechanical-keyboard?_pos=2_psq=V3M-D1_ss=e_v=1.0variant=40868403150937 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,4 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,2 |
| Paleidimo jėga | 45 g |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Integruota atmintis | Taip |
| Integruotos atminties talpa | 256 KB |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 4 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | Be klavišų (80–87 %) |
| Klaviatūros klavišų profilis | Garsus |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 80 milijonų simbolių |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/90 Hz |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Raudona/Žalia/Mėlyna |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda/Pilka |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 225 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 367,8 x 149 x 32,5 mm |
| Klaviatūros svoris | 895 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006781 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,48 kg |