
































Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Raskite savo srautą
Atraskite savo pojūčius su „Thock V2 Wireless“. Naujos kartos belaidės „Thock“ klaviatūros buvo perkurtos siekiant didesnio komforto, sklandaus veikimo ir aukščiausios klasės funkcijų. Dėl viso dydžio klaviatūros išdėstymo, patentuotų „ENDORFY Yellow by Gateron“ jungiklių, karštojo keitimo ir tiksliai suderintos akustikos, ji puikiai tinka tiems, kurie vertina komfortą ir universalumą.
Kelios jungtys, keli panaudojimo būdai
Dirbkite ar žaiskite, nešiojamas kompiuteris ar žaidimų konsolė – viskas ranka pasiekiama. Prisijunkite per „Bluetooth“, 2,4 GHz belaidį siųstuvą arba USB laidą ir lengvai perjunkite įrenginius naudodami integruotą perjungiklį. Galite akimirksniu pereiti nuo darbo prie mėgstamo žaidimo.
Sukurtas ilgam laikui
„Thock V2 Wireless“ ausinės sukurtos taip, kad sužavėtų net ir išrankiausius vartotojus. Pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir sutvirtintos standžia aliuminio viršutine plokšte, korpusas suteikia tvirtą ir gerai subalansuotą pojūtį. Jos išlieka patogios ir patikimos – net ir po daugelio metų intensyvaus naudojimo.
Išgirskite skirtumą
Mūsų tikslas? Spausdinimo patirtis, kuri būtų tokia pat maloni, kaip ir skambėtų. Štai kodėl „Thock V2 Wireless“ ausinės yra padengtos trimis akustinių putų sluoksniais – dviem PORON ir vienu IXPE – kad sumažintų aidą ir pašalintų tuščiavidurį spausdinimo triukšmą. Net tarpo klavišas yra sušvelnintas silikoninėmis pagalvėlėmis, todėl nuo Esc iki dešiniojo Enter klavišo girdimas švarus ir malonus garsas.
Sklandus ir tikslus ENDORFY Yellow iš Gateron
„Thock V2 Wireless“ turi specialiai sukurtus linijinius jungiklius, sukurtus kartu su „Gateron“ – išskirtinę „ENDORFY Yellow“ spalvą, pirmą kartą pristatytą mūsų flagmaniniame „Celeris 1800“.
Jungikliai užtikrina išskirtinį sklandumą ir tikslumą. Dėl gamykloje sutepto dviejų bėgelių dizaino, nailono pagrindo ir dviejų pakopų spyruoklės kiekvienas klavišo paspaudimas yra sklandus ir skamba giliai bei šiltai. Kartu su iš anksto suteptais (ir patobulintais) stabilizatoriais po kiekvienu ilguoju klavišu rezultatas – išties rafinuotas ir malonus spausdinimo pojūtis.
Programinė įranga pagal jūsų sąlygas
Pridedama programinė įranga suteikia visišką valdymą – nuo foninio apšvietimo tipo ir spalvos pritaikymo iki klavišų perkėlimo ir makrokomandų kūrimo. Ji netgi veikia belaidžiu būdu, kai prijungtas USB adapteris, todėl jūsų sąranka visada išlieka visiškai valdoma.
Viskas, ko jums reikia, įskaičiuota
„Thock V2 Wireless“ ausinės parduodamos su pilnu priedų rinkiniu. Dėžutėje, kartu su klaviatūra, USB laidu ir 2,4 GHz adapteriu, rasite klavišų ir jungiklių ištraukiklius, kad būtų lengva juos greitai pakeisti. Taip pat pridėjome du atsarginius geltonus ENDORFY jungiklius ir minimalistinius pilkus „Esc“ bei „Enter“ klavišų dangtelius, kad ausinės atrodytų elegantiškiau ir rafinuotiau.
| Santrauka | ENDORFY Thock V2. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidė + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Laido ilgis: 1,8 m. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Pilka. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://endorfy.com/en/product/thock-v2-wireless/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,49 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | Gaterono geltona |
| Klaviatūros kalba | JAV anglų kalba |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Fizinis išdėstymas | ANSI |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Salos stiliaus klaviatūra | Ne |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Pilka |
| Riešo atrama | Ne |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| USB įkrovimas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 3,75 W |
| Reikalinga USB Type-C įkrovimo galia (min.) | 0,24 W |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Androidas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / Taip |
| Atitiktis elektros ir elektroninės įrangos atliekų (EEĮA) reikalavimams | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE / Federalinė ryšių komisija (FCC) / RoHS / JKCA |
| Nesudėtyje nėra | Kadmis / švinas / gyvsidabris |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 445,4 x 140 x 42,5 mm |
| Klaviatūros svoris | 1100 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Pridedami laidai | USB A tipo – USB C tipo |
| Klaviatūros dangtelių šalinimo įrankis | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės gylis | 190 mm |
| Pakuotės aukštis | 50 mm |
| Pakuotės svoris | 1480 g |
| Pakuotės plotis | 400 mm |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Jungiklio išėmimo įrankis | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005646 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,54 kg |