Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
KEYCHRON Q6 MAX
Susipažinkite su „Keychron Q6 Max“ – visiškai metaline belaide mechanine QMK klaviatūra, patobulinta su 2,4 GHz belaidžiu ryšiu ir 1000 Hz apklausos dažniu. Siekiant dar labiau pagerinti spausdinimo patirtį, ji buvo kruopščiai atnaujinta keliais akustinių putų sluoksniais, užtikrinančiais aukščiausios kokybės garsą su kiekvienu klavišo paspaudimu.
Kartu su daugybe kitų aukščiausios kokybės funkcijų, tokių kaip dvigubo sandariklio konstrukcija, PBT klavišų dangteliai, įsukami stabilizatoriai ir kt., „Keychron Q6 Max“ žada neprilygstamą spausdinimo patirtį, kuri pranoksta lūkesčius.
OSA dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai „Q6 Max“ klaviatūroje yra atsparūs alyvai ir neleidžia užrašams išblukti. Be to, klaviatūra siūlo du skirtingus klavišų dangtelių variantus, kad atitiktų įvairius pageidavimus ir poreikius.
KSA klavišų dangteliai
Ergonomiškas dizainas ir klasikinė išvaizda idealiai tinka įprastoms spausdinimo situacijoms.
OSA šonuose atspausdinti permatomi klavišų dangteliai
Mažiau blaško dėmesį naudojimo metu ir suteikia fantastišką foninio apšvietimo efektą.
2,4 GHz ir „BLUETOOTH“
Mėgaukitės didžiausiu žaidimų našumu žaisdami akimirksniu su „Q6 Max“ 2,4 GHz belaidžiu ryšiu, pasižyminčiu sparčiu 1000 Hz apklausų dažniu. Norėdami sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje, galite lengvai prijungti „Q6 Max“ prie trijų įrenginių per „Bluetooth 5.1“.
Rafinuotas metalo meno kūrinys
Visas metalinis korpusas pagamintas iš 6063 aliuminio, kuris apdirbamas CNC staklėmis, poliruojamas, smėliasrove ir pereina dar 24 gamybos etapus, kad būtų sukurtas šis tvirtas metalinis meno kūrinys – „Q6 Max“.
ŽYMIAI PAGERINTOS AKUSTINĖS PUTOS
Pagerinkite spausdinimo patirtį naudodami aukščiausios kokybės akustinių putų, tokių kaip IXPE, PET ir lateksas, derinį. Kiekvienas klavišo paspaudimas tampa malonus, o kiekvienas bakstelėjimas – malonumas pojūčiams.
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Galingas ARM „Cortex-M4“ lustas (MCU) su 256K „Flash“ atmintimi suteiks kūrėjams daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 1000 Hz iš karto naudojant 2,4 GHz ir laidinį režimus (90 Hz naudojant „Bluetooth“ režimą), todėl delsa beveik nepastebima net ir varžybų metu.
Dvigubo tarpiklio konstrukcija
Dvigubo tarpiklio konstrukcija – tai nauja novatoriška konstrukcija pramonėje. Be tarpiklių ant plokštelių, tarp viršutinio ir apatinio korpusų pridėjome silikoninius tarpiklius, kad žymiai sumažintume akustinį rezonansą tarp metalų ir sumažintume smūgio metu susidarančių metalų keliamą triukšmą.
Patirkite naują klavišų garsų ir komforto lygį su mūsų tarpinės tvirtinimo konstrukcija kartu su lanksčia PC (polikarbonato) plokšte. Šis dizaino derinys leidžia klaviatūrai išlaikyti tarpinės struktūros lankstumą ir pagerina bendrą spausdinimo garsą.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami žiniatinklio programėlę „Keychron Launcher“.
TINKA VISIEMS ĮRENGINIAMS
Sukurtas atsižvelgiant į „Mac“ naudotojų patirtį, tačiau išlaikant suderinamumą su „Windows“ įrenginiais, „Q6 Max“ turi sistemos perjungiklį ir papildomą pritaikytų klavišų rinkinį, skirtą „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. Dabar klaviatūroje galite išsaugoti du skirtingus išdėstymus, po vieną kiekvienai sistemai.
PCB stabilizatoriai
Kalbant apie pirštų galiukų pojūtį, nėra per mažų detalių. Integravome prie spausdintinės plokštės pritvirtintus įsukamus stabilizatorius, kad būtų sklandžiau spausdinti ir kad dideli klavišai, tokie kaip tarpo klavišas, „Shift“, „Enter“ ir „Delete“, mažiau virpėtų. Galite netgi patys suasmeninti mėgstamiausius stabilizatorius.
Karštojo keitimo galimybė
Ilgai populiarus vyšninio profilio dvigubo smūgio klavišų dangtelių rinkinys pagamintas iš aukščiausios kokybės PBT medžiagos be foninio apšvietimo, kuri yra atspari aliejui, patvari ilgalaikiam naudojimui ir pasižymi patogiu spausdinimo kampu.
Į PIETUS NUKREIPTAS RGB
Turi 22 RGB foninio apšvietimo nustatymų tipus (taip pat statinio balto foninio apšvietimo parinktį). Galite toliau tiksliai reguliuoti RGB atspalvį, sodrumą, ryškumą, efekto greitį ir skirtingus režimus arba netgi perkonfigūruoti šiuos klavišus naudodami „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę.
GATERON JUPITER SWITCH
Mūsų išskirtinis „Gateron Jupiter“ mechaninis jungiklis (tik pilnai surinktai versijai) yra trijų kontaktų konstrukcijos, iš anksto suteptas pagal patikimą „Gateron“ kokybės standartą ir atlaiko iki 80 milijonų klavišų paspaudimų. Unikalus LED difuzoriaus dizainas pasižymi dideliu RGB foninio apšvietimo pralaidumu ir švelnesniu foninio apšvietimo efektu.
Bananinio tipo jungiklis viršuje suteikia ankstyvą lytėjimo pojūtį, užtikrinantį unikaliai sklandų naudojimą, kaip ir rinkoje esantys „Panda“ jungikliai.
Ieškote ISO išdėstymo?
„Q6 Max ISO“ kolekcija pateikiama su pilnai surinktomis klaviatūromis su ?????????JK, ????????Vokietijos, ??????????????????????????????????????Šiaurės Europos ir Šveicarijos išdėstymais.
| Santrauka | „Keychron Q6 Max“. Klaviatūros stilius: Tiesus. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Magnetinis-mechaninis klavišų jungiklis. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda, Anglies pluošto. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-q6-max-qmk-via-wireless-custom-mechanical-keyboard |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,48 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,21 |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Integruota atmintis | Taip |
| Integruotos atminties talpa | 256 KB |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Magnetinis-mechaninis rakto jungiklis |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Apklausų rodiklis | 1000/90 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), aliuminis, mediena |
| Produkto spalva | Juoda/Anglies spalva |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 180 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 446 x 137 x 32,6 mm |
| Klaviatūros svoris | 2184 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008306 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,92 kg |