Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Keychron Q6 HE
Susipažinkite su Q6 HE – pilno dydžio (100 %) išdėstymo belaide QMK pritaikyta klaviatūra su „Hall Effect Gateron“ dvigubo bėgelio magnetiniais jungikliais. Šie jungikliai suteikia aiškų pranašumą dėl unikalaus mechanizmo, užtikrinančio greitesnį grįžtamąjį ryšį, dinamišką greitą suveikimą ir reguliuojamus įjungimo taškus, todėl žaidimo patirtis patobulinama pagal jūsų individualius pageidavimus.
Be Holo efekto magnetinių jungiklių, „Q6 HE“ turi 2.4G ryšio režimą su įspūdingu 1000 Hz apklausos dažniu, užtikrinančiu žaibišką žaidimo patirtį. Be to, jis gali pasigirti tokiomis aukščiausios kokybės funkcijomis kaip „Bluetooth“ ryšys, dvigubo sandariklio konstrukcija, patobulintos akustinės putos, aliuminio korpusas, PBT klavišų dangteliai ir kt.
„Gateron“ dvigubo bėgio magnetiniai Holo efekto jungikliai
Dėl pirmosios išrastos dviejų bėgių konstrukcijos ir specialaus iš anksto sutepto sluoksnio šie jungikliai užtikrina neprilygstamą stabilumą ir sklandumą kaip niekad anksčiau.
Įdiegtas optimizuotas magnetinis jutiklis, kurio jautrumas siekia tik 0,1 mm, suteikia vertingesnį grįžtamąjį ryšį. Galite pritaikyti įjungimo taškus ir priskirti kelis veiksmus vienam klavišui pagal suasmenintą paspaudimo gylį, taip pagerindami žaidimo kokybę ir suteikdami suasmenintą spausdinimo pojūtį.
Reguliuojamas įjungimo taškas
Kiekvieną klavišą galite pritaikyti itin tiksliu 0,1 mm jautrumu ir reguliuojamais įjungimo taškais nuo 0,2 iki 3,8 mm. Nustačius įjungimo tašką ties 0,8 mm arba 1,0 mm, sutrumpėja gaiduko laikas ir padidėja jautrumas. Atstatymas įvyksta atleidus klavišą, todėl užtikrinamas greitesnis atsakas.
Dinaminis greitas paleidiklis
Įjunkite arba išjunkite klavišus pagal jų judėjimo atstumą, o ne fiksuotus taškus. Jie įjungiami tiksliai paspaudus ir išjungiami atleidus, todėl modifikavimo režimu galima nedelsiant pakartoti klavišų paspaudimus. Tai leidžia žaidimo metu greitai atlikti veiksmų grandinę.
Keli veiksmai, vienas klavišo paspaudimas
Priskirkite keturis veiksmus vienam klavišui, atsižvelgdami į paspaudimo stiprumą. Pavyzdžiui, lengvai paspauskite klavišą, kad žaidime eitumėte į priekį, ir spauskite stipriau, kad bėgtumėte. Be to, atleidus klavišą galima naudoti dviejų pakopų nustatymus. Tai leidžia sklandžiau pritaikyti derinius, kurie gali suteikti jums pranašumą žaidžiant konkurencingus žaidimus.
Analoginis režimas
Patirkite analoginio režimo galią savo Q6 HE klaviatūroje, suteikdami klaviatūrai žaidimų valdiklio tikslumą. Šis režimas leidžia naudoti kintamas įvestis vietoj įprastų įjungimo/išjungimo signalų, todėl valdymas tampa sklandesnis ir dinamiškesnis.
Su kiekvienu klavišo paspaudimu Q6 HE aptinka, kaip stipriai paspaudžiate, ir paverčia tai skirtingu greičiu bei intensyvumu. Mėgaukitės subtiliu valdymu ir padidintu reagavimu lenktynių žaidimuose, sporto simuliacijose ir kitur.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga reiškia begales klavišų perkėlimo, makrokomandų, sparčiųjų klavišų ir kitų galimybių. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę. Naudodami „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę galite lengvai perkelti klavišų perkėlimą, reguliuoti įjungimo taškus, nustatyti magnetinius jungiklius, kurti suasmenintas makrokomandų komandas, sparčiuosius klavišus ir klavišų derinius kiekvienam klavišui.
Prieiga bet kada ir bet kur
„Keychron Launcher“ yra tinklalapio konfigūratorius, kurį galite naudoti biure, mokykloje, laboratorijoje ar vyriausybės įstaigoje – bet kur, kur yra prieiga prie interneto. Konfigūruokite klaviatūrą internetu bet kuriuo metu, nereikia atsisiųsti ar įdiegti failų. Jokių rūpesčių, jokių problemų.
Suderinamas su visomis platformomis
Kaip žiniatinklio įrankis, „Keychron Launcher“ palaiko visas operacines sistemas. Suasmeninkite ir programuokite klaviatūrą „Windows“, „macOS“, „Linux“ ir kitose sistemose. Mėgaukitės precedento neturinčiu lankstumu ir suderinamumu su „Chrome“, „Edge“ ir „Opera“ naršyklėmis.
Saugūs įėjimai
Kiekvieną dieną klaviatūromis įvedate savo slaptažodį, kontaktinę informaciją, namų adresą ir kitą neskelbtiną privatumo informaciją. Mūsų klaviatūrose naudojama atvirojo kodo QMK programinė įranga, leidžianti bendruomenei peržiūrėti kodus saugumo sumetimais ir užtikrinanti, kad nėra jokių paslėptų funkcijų, todėl galite visiškai kontroliuoti įvesties saugumą.
Visada aktualu
„Keychron Launcher“ yra nuolat atnaujinamas, todėl visada galite naudotis naujausia versija. Nereikia atsisiųsti atnaujinimų ar laukti įdiegimo.
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
Mėgaukitės didžiausiu žaidimų našumu žaisdami akimirksniu su „Q6 HE“ 2,4 GHz belaidžiu ryšiu, pasižyminčiu sparčiu 1000 Hz apklausų dažniu. Norėdami sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje, galite lengvai prijungti „Q6 HE“ prie trijų įrenginių per „Bluetooth 5.2“.
Metalo meno kūrinys
Visas metalinis korpusas pagamintas iš 6063 aliuminio – medžiagos, žinomos dėl savo didesnio patvarumo, stabilumo ir aukščiausios kokybės pojūčio. Šis aliuminis ne tik atsparesnis fiziniams pažeidimams, nusidėvėjimui, bet ir yra draugiškas aplinkai bei perdirbamas. Šios savybės užtikrina estetinį patrauklumą ir įsipareigojimą tvarumui.
Tinkinkite kiekvieną dalį
Norėdami sukurti visiškai pritaikomą klaviatūrą, kiekvieną komponentą suprojektavome taip, kad jį būtų lengva surinkti. Todėl galite kiekvieną komponentą pritaikyti ir reguliuoti pagal savo pageidavimus.
Dvigubo tarpiklio konstrukcija
Silikoninės pagalvėlės tarp viršutinio ir apatinio korpusų sumažina akustinį rezonansą, išlaikydamos tarpinės lankstumą ir pagerindamos spausdinimo garsą. Klaviatūros apačioje yra akustinių putų, PET plėvelės ir latekso, kurie pagerina garso kokybę ir užtikrina patogesnį spausdinimą.
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Sukurtas naudojant galingą lustą (MCU) su 256K „flash“ atmintimi ir QMK atvirojo kodo programinę-aparatinę įrangą, kad kūrėjams būtų suteikta daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 1000 Hz iš karto, kai naudojamas C tipo laidinis režimas, ir 2,4 GHz režimu, o tai labai padeda žaidžiant konkurencingai.
Tinka visiems įrenginiams
Sukurtas atsižvelgiant į „Mac“ naudotojų patirtį, tačiau išlaikant suderinamumą su „Windows“ įrenginiais, „Q6 HE“ turi sistemos perjungiklį ir papildomą pritaikytų klavišų rinkinį, skirtą „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. Dabar klaviatūroje galite išsaugoti du skirtingus išdėstymus, po vieną kiekvienai sistemai.
OSA profilio dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Jo aukštis panašus į OEM profilio aukštį ir forma primena SA. Mes jį pavadinome OSA (OEM sferiniu kampuotu) klavišų dangteliu. PBT klavišų dangteliai užtikrins puikų atsparumą alyvai, pagerins teksto pojūtį ir neleis užrašams išblukti.
Karštojo keitimo galimybė
Skirtingai nuo mechaninių jungiklių, kurie priklauso nuo fizinio kontakto, Holo efekto magnetiniai jungikliai naudoja magnetus klavišų paspaudimams aptikti. Jungiklį nesunku pakeisti suderinamu Holo efekto magnetiniu jungikliu.
Į pietus nukreipti RGB LED žibintai
Į pietus nukreiptas RGB ekranas sukurtas taip, kad geriau apšviestų klaviatūros foninį apšvietimą iš spausdintojo kampo, naudojant sumontuotus aukščiausios kokybės neperšviečiančius PBT klavišų dangtelius. Į pietus nukreiptas RGB ekranas taip pat netrukdo, kai vartotojas ant klaviatūros sumontuoja alternatyvius „Cherry“ profilio klavišų dangtelius.
PCB aukščiausias tikslumas ir stabilumas
Mūsų atnaujinti stabilizatoriai dabar turi sustiprintas šonines sieneles aplink kotelį, kurios užtikrina geresnę apsaugą ir žymiai pagerina stabilumą. Šios „sienos“ sukuria tvirtesnį ryšį tarp jungiklių ir klavišų dangtelių, užtikrindamos sklandesnį ir patikimesnį spausdinimą didesniais klavišais, tokiais kaip tarpo, „Shift“, „Enter“ ir „Backspace“. Dėl tikslios gamybos stabilizatoriai yra stabilesni ir mažiau svyruojantys.
Ieškote ISO maketų?
„Q6 HE ISO“ kolekcija tiekiama su pilnai surinktomis klaviatūromis su ?????????JK, ????????Vokietijos, ???????????????????????????????????Šiaurės Europos ir Šveicarijos išdėstymais.
| Santrauka | „Keychron Q6 HE QMK“. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %), Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidė + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Magnetinis-mechaninis klavišų jungiklis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Laido ilgis: 1,8 m. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-q6-he-qmk-wireless-custom-keyboard?variant=42069797568601 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,21 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,48 |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 0,1 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Magnetinis-mechaninis rakto jungiklis |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Fizinis išdėstymas | ISO |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/90 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | RGB |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Produkto spalva | Balta |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 100 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 137 x 446,01 x 31,09 mm |
| Klaviatūros svoris | 2187 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Modelis | Q6H-M1 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008306 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,1 kg |