Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Keychron K2 HE
Pakeiskite savo žaidimų ir spausdinimo patirtį su „Keychron K2 HE“ – vienintele klaviatūra, laimėjusia 2025 m. CES inovacijų apdovanojimą. Sujungusi geriausias tradicines mechanines klaviatūras su pažangiomis magnetinėmis technologijomis, ji užtikrina aukščiausio lygio našumą švariame, minimalistiniame dizaine su natūralios raudonmedžio detalėmis.
Visiškai pritaikoma 75 % išdėstymo belaidė klaviatūra su magnetiniais jungikliais – tai jungiklių technologijos proveržis, kuris vietoj fizinių kontaktų naudoja magnetinius jutiklius įjungimo gyliui matuoti, suteikdamas jums visišką kiekvieno jungiklio reakcijos kontrolę.
Specialusis leidimas
Specialusis leidimas siūlomas dviem spalvomis, abi su natūralios raudonmedžio detalėmis – šviesios medienos balta versija ir tamsios medienos juoda versija. Abiejuose leidimuose naudojami OSA profilio dvigubo liejimo PBT klavišų dangteliai ir aliuminis su mediniais rėmeliais.
Standartinė versija
Standartinėje versijoje yra vyšninio profilio dvigubo šūvio permatomi PBT klavišų dangteliai ir aliuminio rėmeliai.
„Gateron“ dvigubo bėgio magnetiniai jungikliai
„Keychron K2 HE“ klaviatūra turi iš anksto suteptus „Gateron“ dvigubo bėgelio magnetinius jungiklius, užtikrinančius itin stabilų ir greitą spausdinimą, pasižymintį žaibišku reagavimo laiku ir tiksliu klaviatūros pojūčių bei reakcijų valdymu. Neprilygstamas sklandumas ir stabilumas leis jums pradėti veikti.
Skirtingai nuo tradicinių mechaninių jungiklių, magnetiniai jungikliai naudoja slėgiui jautrius Holo efekto jutiklius, kad aptiktų klavišų paspaudimus – tai reiškia, kad galite nustatyti kiekvieno klavišo paspaudimo gylį 0,1 milimetro tikslumu.
Reguliuojamas įjungimo taškas
Tiksliai pritaikykite kiekvieną klavišą, reguliuodami įjungimo taškus nuo 0,2 iki 3,8 mm su 0,1 mm jautrumu. Nustatykite seklius klavišų paspaudimus momentiniams veiksmams ir gilesnius – sąmoningam įsitraukimui, taip sumažindami atsitiktinių prisilietimų skaičių ir suteikdami pranašumą tiek žaidžiant, tiek rašant.
Paskutinio rakto prioritetas (LKP) ir momentinis spustelėjimas
LKP leidžia sklandžiai keisti kryptį, pirmenybę teikiant paskutiniam paspaustam klavišui, užtikrinant sklandesnį žaidimą tokiuose žaidimuose kaip „Valorant“. Naudojant „Snap Click“, gilesni klavišų paspaudimai turi pirmenybę, kai vienu metu paspaudžiami du klavišai, automatiškai atstatydami seklius paspaudimus.
Šios funkcijos kartu leidžia lengvai atlikti priešpriešinius smūgius, suteikdamos tikslumą ir greitį, reikalingą aukšto lygio FPS žaidimui.
*Pagal numatytuosius nustatymus jie yra išjungti, bet prireikus galite juos lengvai įjungti mūsų paleidimo priemonės žiniatinklio programoje.
Dinaminis greitas paleidiklis
Klavišai aktyvuojami arba deaktyvuojami pagal jų judėjimo atstumą, o ne pagal iš anksto nustatytus taškus. Tai reiškia greitas klavišų reakcijas – paspauskite, kad suaktyvintumėte, atleiskite, kad nustatytumėte iš naujo – taip klavišų paspaudimai tampa greitesni ir tikslesni. Žaidžiant greitai, tai reiškia, kad sudėtingi veiksmai atliekami realiuoju laiku be delsos, o tai suteikia didelį pranašumą žaidžiant greito tempo žaidimus.
Vienas raktas. Keli veiksmai
Dėl dinaminių klavišų paspaudimų (DKS) dabar galite priskirti iki 4 skirtingų veiksmų kiekvienam klavišui, atsižvelgiant į paspaudimo stiprumą. Lengvas paspaudimas perkelia jūsų veikėją, stipresnis paspaudimas priverčia jį bėgti, o atleidus klavišą įjungiamos papildomos komandos. Šis sluoksninis valdymas leidžia lengvai atlikti kelis judesius, supaprastinant žaidimą ir kartu pagerinant valdymą bei greitį, todėl jūsų reakcijos tampa greitesnės ir tikslesnės.
Analoginis režimas
Išbandykite analoginio režimo galią savo K2 HE klaviatūroje, suteikdami žaidimų valdiklio tikslumą jūsų klaviatūrai. Šis režimas leidžia naudoti kintamas įvestis vietoj įprastų įjungimo/išjungimo signalų, todėl valdymas tampa sklandesnis ir dinamiškesnis.
Su kiekvienu klavišo paspaudimu „K2 HE“ aptinka, kaip stipriai paspaudžiate, ir paverčia tai skirtingu greičiu bei intensyvumu. Mėgaukitės subtiliu valdymu ir padidintu reagavimu lenktynių žaidimuose, sporto simuliacijose ir kitur.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Naudodami „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę galite lengvai perprogramuoti klavišus, reguliuoti įjungimo taškus, nustatyti magnetinius jungiklius, kurti suasmenintas makrokomandų komandas, sparčiuosius klavišus ir klavišų derinius kiekvienam klavišui.
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
Mėgaukitės didžiausiu žaidimų našumu žaisdami akimirksniu su „K2 HE“ 2,4 GHz belaidžiu ryšiu, pasižyminčiu sparčiu 1000 Hz apklausų dažniu. Norėdami sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje, galite lengvai prijungti „K2 HE“ prie trijų įrenginių per „Bluetooth 5.2“.
Patenkinama klaviatūros akustika
Su iš anksto suteptais jungikliais, 3,5 mm storio EVA akustinėmis putomis, EPDM putomis ir silikoniniu paminkštinimu klaviatūros viduje, „Keychron K2 HE“ skleidžia išskirtinai malonų, švelnų ir tvirtą spausdinimo garsą, pagerindamas jūsų spausdinimo patirtį.
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Sukurtas naudojant galingą lustą (MCU) su 256K „flash“ atmintimi ir QMK atvirojo kodo programinę-aparatinę įrangą, kad kūrėjams būtų suteikta daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 1000 Hz iš karto, kai naudojamas C tipo laidinis režimas, ir 2,4 GHz režimu, o tai labai padeda žaidžiant konkurencingai.
Tinka visiems įrenginiams
Sukurtas atsižvelgiant į „Mac“ naudotojų patirtį, tačiau išlaikant suderinamumą su „Windows“ įrenginiais, „K2 HE“ turi sistemos perjungiklį ir papildomą pritaikytų klavišų rinkinį, skirtą „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. Dabar klaviatūroje galite išsaugoti du skirtingus išdėstymus, po vieną kiekvienai sistemai.
Dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
PBT klavišų dangteliai (standartinėje versijoje – blizgus vyšninės spalvos profilis, specialiuosiuose leidimuose – neblizgus OSA profilis) užtikrins puikų atsparumą alyvai, pagerins šrifto pojūtį ir neleis užrašams išblukti.
Karštojo keitimo galimybė
Skirtingai nuo mechaninių jungiklių, kurie priklauso nuo fizinio kontakto, Holo efekto magnetiniai jungikliai naudoja magnetus klavišų paspaudimams aptikti. Jungiklį nesunku pakeisti suderinamu Holo efekto magnetiniu jungikliu.
*K2 HE suderinamas tik su „Keychron“ svetainėje parduodamais dviejų bėgelių magnetiniais jungikliais.
Į šiaurę nukreipti RGB LED žibintai
Rinkitės iš daugiau nei 22 foninio apšvietimo režimų ir reguliuokite atspalvį, sodrumą, ryškumą bei efekto greitį tiesiai „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlėje. Pritaikykite savo stilių ir sukurkite unikalią atmosferą.
Naujai patobulinti stabilizatoriai, užtikrinantys maksimalų tikslumą
Mūsų atnaujinti stabilizatoriai dabar turi sustiprintas šonines sieneles aplink kotą, kurios suteikia papildomą apsaugą ir žymiai pagerina stabilumą. Šios „sienos“ sukuria tvirtesnį ryšį tarp jungiklių ir klavišų dangtelių, užtikrindamos sklandesnį ir patikimesnį rašymą dideliais klavišais, tokiais kaip tarpo klavišas, „Shift“, „Enter“ ir „Delete“.
| Santrauka | „Keychron K2 HE“. Klaviatūros formos koeficientas: 75 %, Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Magnetinis-mechaninis klavišų jungiklis, Klaviatūros klavišų skaičius: 84. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-k2-he-wireless-magnetic-switch-keyboard?variant=41846762963033 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,36 |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Klaviatūros formos faktorius | 75% |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Magnetinis-mechaninis rakto jungiklis |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 150 milijonų simbolių |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 84 |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/125 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), aliuminis, plastikas, mediena |
| Produkto spalva | Balta |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 110 val. |
| Baterijos įkrovimo laikas | 5 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 126,7 x 320,5 x 40,7 mm |
| Klaviatūros svoris | 965 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Modelis | K2H-Q1 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006128 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,6 kg |