Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Belaidė mechaninė klaviatūra „Keychron K10 QMK“ (2 versija) leidžia visiems įvaldyti bet kokius klaviatūros klavišus ar makrokomandas naudojant „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę. Klaviatūra turi „Windows“ ir „macOS“ klavišų dangtelius, o vartotojai gali akimirksniu greitai pakeisti bet kurį mechaninį MX jungiklį.
Belaidis ir laidinis ryšys
Puikus sprendimas daugiaprogramiam veikimui. Galite belaidžiu būdu prijungti K10 2 versiją prie iki 3 įrenginių per stabilų „Broadcom Bluetooth 5.2“, kad sklandžiai atliktumėte daugiaprogramį darbą nešiojamajame kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje. Greitai perjunkite juos, be to, jis visiškai suderinamas tiek su „Mac“, tiek su „Windows“.
Prireikus taip pat galima naudotis patikimu USB Type-C laidiniu ryšiu.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami žiniatinklio programėlę „Keychron Launcher“.
Patobulintos akustinės putos
„K10“ 2 versija buvo visiškai perprojektuota ir perkurta, siekiant pagerinti spausdinimo patirtį. Papildomos PET putos, pažangios IXPE akustinės putos ir elastingos EPDM putos užtikrina jautrų grįžtamąjį ryšį ir ramų spausdinimo garsą, o papildomas svoris padidins stabilumą.
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Galingas mažai energijos naudojantis ARM architektūros mikrovaldiklis su 256 KB „flash“ atmintimi suteiks kūrėjams daugiau lankstumo. Apklausos dažnis iš karto yra 1000 Hz, todėl varžybų metu delsos nėra.
Tinka visiems įrenginiams
„K10“ 2 versija, siūlanti „Mac“ išdėstymą, tačiau vis dar suderinama su „Windows“, yra viena iš nedaugelio rinkoje esančių klaviatūrų, turinčių tuos pačius multimedijos ir funkcijų klavišus kaip ir „Apple“ klaviatūros „Mac“ naudotojams, tačiau su geresniu lytėjimo grįžtamuoju ryšiu.
Galite netgi konfigūruoti skirtingus klavišų išdėstymus „Mac“ ir „Windows“ įrenginiams. „Keychron Launcher“ žiniatinklio programa suderinama su „macOS“, „Windows“ ir „Linux“. Apima klavišų dangtelius, skirtus „macOS“ ir „Windows“, kad galėtumėte lengvai perjungti operacines sistemas.
Karštojo keitimo galimybė (neprivaloma)
Taip pat siūlome karštai keičiamą versiją, kurią galite pasirinkti, o tai reiškia, kad galite pritaikyti spausdinimo patirtį nelituodami – tiesiog įdėkite juos ir viskas.
Kiekviena detalė svarbi, todėl „K10 Version 2“ klaviatūrą galime karštai keisti, kad galėtumėte asmeniniams poreikiams pritaikyti spausdinimo patirtį. Karšto keitimo lizdai yra sumontuoti ant spausdintinės plokštės, todėl galite karštai keisti kiekvieną „K10 Version 2“ jungiklį beveik visais rinkoje esančiais 3 ir 5 kontaktų MX stiliaus mechaniniais jungikliais (įskaitant „Cherry“, „Gateron“, „Kailh“, „Panda“ ir kt.) be litavimo. Galite pritaikyti spausdinimo patirtį savo poreikiams per kelias sekundes.
Iš anksto suteptas „Keychron Super Switch“
„Keychron Super Switch“ sukurtas taip, kad atlaikytų 50 milijonų paspaudimų ir užtikrintų puikų patikimumą bei našumą greitam rašymui ir konkurencingiems žaidimams. Jis siūlo raudonos, rudos ir banano spalvos variantus, kad atitiktų skirtingų vartotojų pageidavimus. Kiekvienas jungiklis yra patikrintas dėl profesionalios kokybės.
Be to, visi super jungikliai gamykloje yra sutepti. Be jokios abejonės, tai užtikrins sklandų rašymą pirštais.
Vyšnių profilio dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Siekiant dar labiau patobulinti jūsų spausdinimo patirtį, „K10“ 2 versija turi vyšnių profilio ir dvigubo liejimo PBT klavišų dangtelius, kurie užtikrina patogesnį pirštų galiukų pojūtį ir puikų atsparumą alyvai ilgalaikiam naudojimui viso dydžio klaviatūra.
Į šiaurę nukreiptos RGB lemputės
Permatomi klavišų dangteliai sukuria puikų foninio apšvietimo efektą, jį galima įsigyti tiek su RGB, tiek su baltu foniniu apšvietimu. Galima rinktis iš daugiau nei 22 RGB foninio apšvietimo nustatymų (taip pat su statiniu baltu foniniu apšvietimu), o balto foninio apšvietimo versijoje – net 14 foninio apšvietimo nustatymų. Galite lengvai tiksliai reguliuoti RGB atspalvį, sodrumą, ryškumą ir efekto greitį.
Ergonomiška atrama
Trys reguliuojamo spausdinimo kampo lygiai (3,5º, 7,7º ir 11º) ir išlenkti vyšninio profilio klavišų dangteliai veikia kartu, kad užtikrintų ilgalaikę ergonominę atramą jūsų riešui.
| Santrauka | „Keychron K10 QMK V2“. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidė + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-k10-qmk-via-wireless-mechanical-keyboard-version-2?variant=42058442440793 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,055 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,47 |
| Paleidimo jėga | 45 g |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Integruota atmintis | Taip |
| Integruotos atminties talpa | 256 KB |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 4 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | Vyšnių MX raudona |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Fizinis išdėstymas | ANSI |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/90 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | RGB |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 100 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 434,97 x 124,17 x 38,78 mm |
| Klaviatūros svoris | 990 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Modelis | K10X-H1 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00649 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,69 kg |