- Prekė sandėlyje
-
−6%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
(1) Baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudojimo ir skaičiavimo sąlygų. (2) Neįskaitant imtuvo ir spausdintinės laidų mazgo (PWA) plastiko bei pakuotės. (3) Belaidžio ryšio diapazonas gali skirtis priklausomai nuo naudotojo, aplinkos ir skaičiavimo sąlygų.
| Santrauka | „Logitech Wireless Combo MK345“. Klaviatūros forma: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Belaidė, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnio belaidė, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Riešo atrama. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,52 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,19 |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Tikslas | Kompiuteris / serveris |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| USB šakotuvas | Ne |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Riešo atrama | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AA |
| Klaviatūros baterijos tipas | AA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tarnavimo laikas | 36 mėnesiai |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Pelės baterijos veikimo laikas | 18 mėnesių |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Baterijų skaičius (pelė) | 1 |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Kamuolys |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Ko jums reikia: „Windows 10“, „11“ arba naujesnė versija „Chrome“ OS Galimas USB prievadas |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 186,7 x 447,2 x 21,4 mm |
| Klaviatūros svoris | 603 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 67,9 x 38,4 x 105,4 mm |
| Pelės svoris | 91 g |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Pakuotės gylis | 531 mm |
| Pakuotės aukštis | 45 mm |
| Pakuotės svoris | 960 g |
| Pakuotės plotis | 193 mm |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Vienijantis imtuvas | Ne |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 3700 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 243 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 376 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 310 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,004995 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,04 kg |