Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„B1 Pro“ yra itin nešiojama, lengva belaidė klaviatūra, palaikanti 2,4 GHz, „Bluetooth“ ir laidinį režimus. Naudodami ZMK pritaikymo funkcijas, galite vienu metu prijungti telefoną, planšetinį kompiuterį, asmeninį ir „Mac“ kompiuterius naudodami tris „Bluetooth“ jungtis ir vieną specialų 2,4 GHz adapterio adapterį.
1200 valandų naudojimo vienu įkrovimu
Nelaukite pilno įkrovimo – naudokite jį net kraunant ir mėgaukitės nepertraukiamu naudojimu su įspūdingu nepertraukiamu baterijos veikimo laiku iki 1200 valandų, maždaug 8 mėnesiais, naudojant kasdien 5 valandas. Tai užtikrina, kad galite pasikliauti savo įrenginiu ilgą laiką, nereikalaujant dažnai krauti.
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
Patirkite maksimalų našumą su „B1 Pro“ 2,4 GHz belaidžiu ryšiu, pasižyminčiu sparčiu 1000 Hz apklausos dažniu, užtikrinančiu ryšį be laidų ir nereikalingų įrenginių. Nesunkiai perjunkite įrenginius per „Bluetooth 5.2“, kad galėtumėte sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu.
Programa B1 Pro su „Keychron“ paleidimo priemone.
Atraskite neribotas pritaikymo galimybes naudodami „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę, kuri leis lengvai pergrupuoti klavišus, naudoti makrokomandas, sparčiuosius klavišus ir dar daugiau.
Tinka visiems įrenginiams
Siūlo „Mac“ išdėstymą, tačiau išlieka suderinamas su „Windows“. Jis išsiskiria rinkoje tuo, kad siūlo tas pačias multimedijos ir funkcinių klavišų funkcijas kaip ir „Apple“ klaviatūros „Mac“ naudotojams, tačiau su patobulintu lytėjimo grįžtamuoju ryšiu.
Be to, galite naudoti „Keychron Launcher“, kad konfigūruotumėte klavišų išdėstymus „Mac“ ir „Windows“ įrenginiuose, užtikrindami sklandų perjungimą nekeičiant klavišų dangtelių.
Įgaubti klavišų dangteliai tikslumui
Įgaubti klavišų dangteliai užtikrina tikslų įvedimą ir patogų rašymą. Jie sukurti taip, kad natūraliai priglustų prie pirštų, sumažintų klaidų skaičių ir padidintų efektyvumą.
Greita prieiga prie jaustukų
Rašydami dešine ranka, naudokite „fn“ + „shift“, kad lengvai iškviestumėte jaustukus ir greitai bei lengvai išreikštumėte savo emocijas. Šis spartusis klavišas leidžia patogiai suteikti asmeniškumo savo žinutėms.
Apsauginė silikoninė oda
Apsaugokite savo klaviatūrą silikoniniu klavišų apvalkalu, kad ji tarnautų ilgiau. Kiekvienas klavišas yra atskirai suformuotas, kad puikiai tiktų ir pagerintų jūsų spausdinimo patirtį. Plaunamas ir daugkartinio naudojimo, jis apsaugo nuo išsiliejimų, dulkių ir kitų dalykų, todėl jūsų klaviatūra išlieka švari ir gaivi.
Ergonomiška atrama
Dėl 3,2 laipsnio pakreipimo kampo ir itin plono 5,2 mm storio integruoto korpuso jis užtikrina stabilumą rašant, apsaugo nuo vibravimo ir sumažina nuovargį net ir ilgų rašymo seansų metu.
| Santrauka | „Keychron B1P-K8“. Klaviatūros formos koeficientas: 75 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros klavišų skaičius: 77, Rekomenduojamas naudojimas: Namai / biuras. Produkto spalva: Dramblio kaulo spalvos. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-b1-pro-ultra-slim-wireless-keyboard?variant=41293818167385 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,04 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,14 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,31 |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Ne |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Klaviatūros formos faktorius | 75% |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 77 |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Fizinis išdėstymas | ANSI |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/90 Hz |
| Artumo jutiklis | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Namai / Biuras |
| USB šakotuvas | Ne |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Lanksti klaviatūra | Ne |
| Salos stiliaus klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Produkto spalva | Dramblio kaulo spalvos |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Riešo atrama | Ne |
| Apsauga nuo šešėlių | Taip |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Mobiliojo įrenginio laikiklis | Ne |
| Telefono dokas | Ne |
| Ištraukiamas išmaniojo telefono laikiklis | Ne |
| USB jungties tipas | USB A tipo, USB C tipo |
| Baterijos talpa | 800 mAh |
| Baterijos įkrovimo laikas | 2,5 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įkraunamas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 296 x 130 x 14,5 mm |
| Klaviatūros svoris | 425 g |
| Įtraukti adapteriai | USB |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Modelis | B1P-K8 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002138 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,696 kg |