Objektyvas - Irix 45mm T1.5 PL tvirtinimas 180° fokusavimo sukimas 95mm
Prekės kodas: 14-7640172191699

Irix Cine objektyvas 45mm T1.5 PL tvirtinimui yra sukurtas kino filmavimui, pasižymintis 180 laipsnių fokusavimo sukimu ir 75 laipsnių diafragmos sukimu. Jame yra 11 optinių elementų, sumažinančių iškraipymus, o 95 mm skersmens nuimamas trikojis natas suteikia papildomą patogumą.

Objektyvas - Irix 45mm T1.5 PL tvirtinimas 180° fokusavimo sukimas 95mm

Prekės kodas: 14-7640172191699

Irix Cine objektyvas 45mm T1.5 PL tvirtinimui yra sukurtas kino filmavimui, pasižymintis 180 laipsnių fokusavimo sukimu ir 75 laipsnių diafragmos sukimu. Jame yra 11 optinių elementų, sumažinančių iškraipymus, o 95 mm skersmens nuimamas trikojis natas suteikia papildomą patogumą.

Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
1 321,59
Paskutinė prekė

Garantija 
24 mėn.

Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*

Irix Cine objektyvas 45mm T1.5 PL tvirtinimui (metrinis)


Irix Cine objektyvas 45mm T1.5 PL tvirtinimui sukurtas kinematografijai, turi 180 laipsnių fokusavimo sukimosi kampą ir 75 laipsnių diafragmos sukimosi kampą. Jame yra 11 optinių elementų, kad sumažintų iškraipymus, ir 95 mm skersmuo su nuimamu trikojų tvirtinimu.


  • Sukurtas kinematografijai su 45mm židinio nuotoliu ir T1.5 diafragma, užtikrinančia puikų našumą prasto apšvietimo sąlygomis.
  • Turi 9 diafragmos peiliukus, kurie sukuria gražų, sklandų bokeh ir pagerina gylio efektą.
  • Patvari konstrukcija su 11 optinių elementų, įskaitant HR ir ED elementus, kad sumažintų aberacijas ir iškraipymus.
  • Aprūpintas apšviestais fokusavimo ženklais ir nuimamu trikojų tvirtinimu, užtikrinančiu tikslų valdymą ir stabilumą filmavimo metu.

Ypatybės

Produkto tipas Cine objektyvas
Prekės ženklas Irix
Modelis Cine objektyvas 45mm T1.5 PL tvirtinimui (metrinis)

Specifikacijos

Židinio nuotolis 45mm
Diafragma T1.5
Diafragmos peiliukai 9
Fokusavimo sukimosi kampas 180 laipsnių
Diafragmos sukimosi kampas 75 laipsnių
Optiniai elementai 11 elementų 9 grupėse
HR elementai 4
ED elementai 3
Skersmuo 95mm
Filtras 86mm
Trikojų tvirtinimas Nuimamas
Sandarinimai 5 sandarinimų, apsaugančių nuo dulkių ir drėgmės

Papildoma informacija

Apšviesti fokusavimo ženklai Taip
Magnetinis objektyvo gaubtas Įtrauktas

Height 200 mm
Length 300 mm
Weight 1300 g
Width 200 mm
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas