Keturių ratų reabilitacijos stovas plienas TGR-R RS 880 TIMAGO
Keturių ratų reabilitacijos stovas plienas TGR-R RS 880 TIMAGO





Keturių ratų reabilitacijos stovas plienas TGR-R RS 880 TIMAGO
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galinio rato skersmuo | 20 cm |
| Priekinio rato skersmuo | 20 cm |
| Maksimali apkrova | 135 kg |
| Galinių ratų skaičius | 2 |
| Priekinių ratų skaičius | 2 |
| Medžiaga | Plienas |
| Produkto spalva | Juoda, Mėlyna, Pilka |
| Ūgis | 930 mm |
| Minimalus aukštis | 81 cm |
| Sėdynės plotis | 30 cm |
| Sėdynės gylis | 30 cm |
| Gylis | 730 mm |
| Sėdynės aukštis | 53 cm |
| Plotis | 600 mm |
| Svoris | 9,2 kg |
| Stabdžiai | Taip |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Sandėliavimo dėžė | Taip |
| Užrakinami ratukai | Taip |
| Ergonomiška sėdynė | Taip |
| Sulankstomas | Taip |
| Įspėjimai | Neviršykite maksimalaus leistino krovinio svorio., Prieš naudodami įsitikinkite, kad visi varžtai ir tvirtinimo detalės yra tvirtai priveržti. Reguliariai tikrinkite ratukų ir kitų mechaninių komponentų būklę, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų. |