Keter 17182239 Portable workbench
Keter 17182239 Portable workbench











Keter 17182239 Portable workbench
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product type | Portable workbench |
| Maximum load weight | 450 kg |
| Product colour | Black |
| Foldable | Yes |
| Castor wheels | No |
| Height | 555 mm |
| Depth | 910 mm |
| Width | 755 mm |