Le Creuset Signature roaster talpa yra 8,9 litro, pagamintas iš emaliuoto ketaus. Jis atsparus karščiui iki 260 °C ir gali būti plaunamas indaplovėje, todėl valymas yra lengvas.
Le Creuset Signature roaster talpa yra 8,9 litro, pagamintas iš emaliuoto ketaus. Jis atsparus karščiui iki 260 °C ir gali būti plaunamas indaplovėje, todėl valymas yra lengvas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Le Creuset Signature keptuvė turi 8.9 litrų talpą ir pagaminta iš emaliuoto ketaus. Ji atspari karščiui iki 260 °C ir tinka plauti indaplovėje, todėl lengvai valoma.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Keptuvė |
| Prekės ženklas | Le Creuset |
| Modelis | Signature Keptuvė |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 390 x 380 x 170 mm |
| Svoris | Apytiksliai 5.5 kg |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Emaliuotas ketaus |
| Atsparumas karščiui | Iki 260 °C |
| Tinka plauti indaplovėje | Taip |
| Pridedami priedai | Nėra |
Papildoma informacija | |
| Gamybos šalis | Prancūzija |