Oro gruzdintuvė Deerma KZ100 1000W
Oro gruzdintuvė Deerma KZ100 1000W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Naudodami „Deerma“ gruzdintuvę galite paruošti skanų ir sveiką maistą nenaudodami daug riebalų. Dėl KZ100 patiekalai bus lengvai virškinami ir mažai kalorijų turintys. Be to, dėl pažangių technologijų paruoštas maistas viduje yra sultingas ir minkštas, o išorėje – traškus. Be to, dėl 1000 W galios patiekalui paruošti reikia mažiau laiko, o 3 litrų talpos skyrius leidžia paruošti patiekalą 2–4 žmonėms.

Žuvis, bulvytės fri, pyragas – šiuos kitus patiekalus galite paruošti su KZ100. „Deerma“ prietaisas leidžia ne tik kepti, bet ir kepti orkaitėje. Taip pat galite naudoti turimus režimus ir reguliuoti temperatūrą bei laiką. Su KZ100 maisto gaminimas tampa lengvas ir smagus!

„Deerma“ neriebi gruzdintuvė leis jums paruošti gardžius patiekalus. Ji turi temperatūros jutiklį, kuris leidžia palaikyti aukštą temperatūrą. Be to, prietaisas greitai įkaista, todėl kepimas vyksta greitai, o paruošta mėsa yra sultinga ir traški išorėje.

Dar vienas „Deerma“ beriebės gruzdintuvės privalumas yra dvigubas turboventiliatorius. Jo pagalba karštas oras paskirstomas visomis kryptimis ir maistas įkaista tolygiai. Tai leidžia lengvai paruošti skanius patiekalus.

Gruzdintuvė turi jutiklinį ekraną, per kurį galėsite pasiekti svarbiausias funkcijas ir nustatymus. Galite lengvai nustatyti laiką ir temperatūrą arba veikimo režimus. Tokiu būdu galėsite patogiai paruošti picą, pyragą, bulvytes, žuvį ar mėsą.

Su KZ100 galite paruošti valgį visai šeimai. Kepimo kameros talpa yra 3 l, tai reiškia, kad užteks maždaug 2–4 porcijoms. Joje galite iškepti net visą vištą, o speciali padėklo danga neleidžia maistui prie jos prilipti. Taip pat nereikia jaudintis dėl nudegimų. Gruzdintuvės korpusas puikiai izoliuoja šilumą ir apsaugo nuo šilumos nuostolių.

Naudodami KZ100, galite bet kada patikrinti ruošiamo patiekalo būseną. Be to, gruzdintuvė prisimena paskutinius jūsų nustatymus, todėl jums nereikia jų iš naujo įvesti. Prietaisas automatiškai nustos veikti, jei atidarysite maisto krepšelį, ir tęs darbą, kai jį vėl įdėsite. Be to, speciali rankena užtikrina patogų KZ100 valdymą ir neįkaista.

| Prekės ženklas | Deerma |
|---|---|
| Modelis | DEM-KZ100 |
| Nominali įtampa | 220–240 V ~ |
| Nominalus dažnis | 50–60 Hz |
| Nominali galia | 1000 W |
| Talpa | 3 l |
| Svoris | 3,4 kg |
| Matmenys | 305 x 240 x 295 mm |
| Gamintojas | DEERMA |
| Grynasis svoris | 3400 g. |
| Dėžutės ilgis | 32,00 cm. |
| Galia (W) [angl.] | 1000 |
| Talpa (l) | 3 |
| Dėžutės plotis | 31,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 35,50 cm. |
| Bendras svoris | 3780 g. |
| Tipas | Oro keptuvė |
| Moc | 1000 W |
| Przepustowość | 3 l |