- Prekė sandėlyje
Aliuminio moka puodas MR-1657-9-BEIGE MAESTRO
Aliuminio moka puodas MR-1657-9-BEIGE MAESTRO




Aliuminio moka puodas MR-1657-9-BEIGE MAESTRO
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Moka pot |
| Hinged lid | Yes |
| Capacity in cups | 9 cups |
| Housing material | Aluminium |
| Capacity | 0.45 L |
| Suitable for induction hobs | Yes |
| Product colour | Bronze, Beige |
| Height | 230 mm |
| Width | 195 mm |
| Depth | 115 mm |