- Prekė sandėlyje
Aliuminio moka puodas MR-1657-3-BEIGE MAESTRO
Aliuminio moka puodas MR-1657-3-BEIGE MAESTRO





Aliuminio moka puodas MR-1657-3-BEIGE MAESTRO
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Bronze, Beige |
| Housing material | Aluminium |
| Capacity | 0.15 L |
| Capacity in cups | 3 cups |
| Suitable for induction hobs | Yes |
| Product type | Moka pot |
| Hinged lid | Yes |
| Depth | 95 mm |
| Width | 155 mm |
| Height | 160 mm |